36712 SAMLING SILVER, 25 del, 1900-tal, tot vikt ca 500 g

36712a_8dc94fab0388ecb_med.jpeg
  • 36712a_8dc94fab0388ecb_sm.jpeg
  • 36712b_8dc94fab10c36f6_sm.jpeg

Omfattande vas, punschmugg, 3 fingerborgar, 20 skedar i olika modeller, längd ca 12 - 19 cm

  • Konditionsrapport:Åldersrelaterat slitage, repor

Värdering2 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)200 SEK