36436 SOFFBORD, 2000-tal

36436a_8dc903ea3c68d9e_med.jpeg
  • 36436a_8dc903ea3c68d9e_sm.jpeg
  • 36436b_8dc903ea44ff018_sm.jpeg

Skiva av lackerad mdf, benställning i metall, höjd ca 38, diameter 70 cm

  • Konditionsrapport:Repor, märken

Värdering300 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)700 SEK