35424 VITRINSKÅP, 1800-/1900-tal

Tre dörrar med glas, lösa hyllplan, nyckel finns, höjd 171, 186 x 46 cm
- Konditionsrapport:Åldersrelaterat slitage, repor och märken, bakstycke med borrhål
| Värdering | 3 000 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
| Fraktavgift (från) | 1 500 SEK |

ÄNDRADE ÖPPETTIDER:
STÄNGT 24 dec - 6 jan