32110 OLLE HJORTZBERG (1872-1959), olja på pannå, signerad och daterad 1923

"Spejarna, landskap", ca 41 x 59 cm
- Konditionsrapport:Färgbortfall
- Proveniens:À tergo ettikett från Östgöta Konstförenings utställning år 1925
| Värdering | 1 500 SEK |
| Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
| Fraktavgift (från) | 449 SEK |

ÄNDRADE ÖPPETTIDER:
STÄNGT 24 dec - 6 jan