29174 KARMSTOLAR OCH STOLAR, 6 del, gustaviansk stil, 1800-/1900-tal
Målad, skuren och bronserad dekor, fast stoppad rygg och sits, klädsel av randig textil, sitthöjd ca 46 cm
- Konditionsrapport:Färgbortfall, repor, märken, någon smärre spricka
Värdering | 5 000 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 25% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Fraktavgift (från) | 1 500 SEK |
ÄNDRADE ÖPPETTIDER:
30/4 12.30 - 15.00, 1/5 STÄNGT