32375 DAMARBETSBORD, 1800-talets slut
Svarvade ben, mahogny, invändigt med lådfack, höjd ca 74 cm, 54x39 cm
- Konditionsrapport:Åldersrelaterat slitage
Värdering | 500 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 25% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Fraktavgift (från) | 700 SEK |