32375 DAMARBETSBORD, 1800-talets slut

32375a_8dc53c2e14e79f8_med.jpeg
  • 32375a_8dc53c2e14e79f8_sm.jpeg
  • 32375b_8dc53c2e1dfb1c6_sm.jpeg
  • 32375c_8dc53c2e2964061_sm.jpeg

Svarvade ben, mahogny, invändigt med lådfack, höjd ca 74 cm, 54x39 cm

  • Konditionsrapport:Åldersrelaterat slitage

Värdering500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)700 SEK

Ändrade öppettider: 20/6 stänger 15.00
21/6, 3/7, 15-26/7 STÄNGT