31696 BARSKÅP, 1920/30-tal

31696a_8dc497f8fbab14d_med.jpeg
  • 31696a_8dc497f8fbab14d_sm.jpeg
  • 31696b_8dc497f90731417_sm.jpeg
  • 31696c_8dc497f9113f6a4_sm.jpeg
  • 31696d_8dc497f919cbf8a_sm.jpeg
  • 31696e_8dc497f92173ea0_sm.jpeg
  • 31696f_8dc497f92924348_sm.jpeg

Fanerad i olika träslag, skiva med intarsia dekor och lös glasskiva, på hjul, höjd ca 61, 71 x 40 cm

  • Konditionsrapport:Repor, märken, senare hjul

Värdering1 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)700 SEK