21765 BORDSLAMPSFOT, opakglas och mässing, 1900-talets mitt

21765a_8dbbb6de08dbf86_med.jpeg
  • 21765a_8dbbb6de08dbf86_sm.jpeg
  • 21765b_8dbbb6de0f6efc2_sm.jpeg
  • 21765c_8dbbb6de15cf7d7_sm.jpeg

Höjd inkl skärmhållare ca 58 cm

  • Konditionsrapport:Skärm saknas, smärre åldersrelaterat slitage, funktion garanteras ej

Värdering500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)300 SEK