21720 BORDSLAMPA, mässing, jugend, tidigt 1900-tal

21720a_8dbbb5e612f0b94_med.jpeg
  • 21720a_8dbbb5e612f0b94_sm.jpeg
  • 21720b_8dbbb5e61a8a795_sm.jpeg
  • 21720c_8dbbb5e62264825_sm.jpeg
  • 21720d_8dbbb5e62a538c8_sm.jpeg

Skärm med reliefdekor, inläggningar av svart glas, en ljuspunnkt, fot med hamrad dekor, höjd 51 cm

  • Konditionsrapport:Ytslitage, fransar saknas

Värdering800 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)300 SEK