16444 VÄXELTELEFON, 1900-talets andra hälft

16444a_8db5db7aaa53b54_med.jpeg
  • 16444a_8db5db7aaa53b54_sm.jpeg
  • 16444b_8db5db7aabc91bb_sm.jpeg
  • 16444c_8db5db7aabc319e_sm.jpeg
  • 16444d_8db5db7aabef650_sm.jpeg

höjd ca 28, 21 x 14 cm

  • Konditionsrapport:Åldersrelaterat slitage

Värdering600 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)400 SEK