16235 KARMSTOL, rokoko, 1700-tal

16235a_8db585c254e5607_med.jpeg
  • 16235a_8db585c254e5607_sm.jpeg
  • 16235b_8db585c257221f3_sm.jpeg
  • 16235c_8db585c24cb2297_sm.jpeg
  • 16235d_8db585c24b81c77_sm.jpeg
  • 16235e_8db585c249b0bce_sm.jpeg
  • 16235f_8db585c24de8af3_sm.jpeg
  • 16235g_8db585c24c154bb_sm.jpeg
  • 16235h_8db585c2561ba1e_sm.jpeg
  • 16235i_8db585c2527877b_sm.jpeg
  • 16235j_8db585c24bbf6c3_sm.jpeg

Skuren dekor av rocailler, fast stoppad rygg, sits och armlän, svängda ben, sitthöjd 44, rygghöjd 100 cm

  • Konditionsrapport:Senare målning, senare stoppning och klädsel, färgbortfall, förstärkningar, skador

Värdering6 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)400 SEK

Stängt långfredag - annandag påsk