16235 KARMSTOL, rokoko, 1700-tal
Skuren dekor av rocailler, fast stoppad rygg, sits och armlän, svängda ben, sitthöjd 44, rygghöjd 100 cm
- Konditionsrapport:Senare målning, senare stoppning och klädsel, färgbortfall, förstärkningar, skador
Värdering | 6 000 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 22.5% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Fraktavgift (från) | 400 SEK |