16224 CARL OTTO (CO) HULTÉN (1916-2015), olja på pannå, signerad
Komposition, duk lagd i relief, ca 24 x 28 cm
Tillägg: Olja på duk, lagd på pannå
- Konditionsrapport:Möjligen något mindre märke
- Proveniens:Enligt uppgift Galerie Bel'Art Stockholm, utförd år 1950
Värdering | 3 000 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 22.5% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Fraktavgift (från) | 300 SEK |
*Följerätt tillkommer |