16224 CARL OTTO (CO) HULTÉN (1916-2015), olja på pannå, signerad

16224a_8db585683c61ce3_med.jpeg
  • 16224a_8db585683c61ce3_sm.jpeg
  • 16224b_8db585683963589_sm.jpeg
  • 16224c_8db58568397a492_sm.jpeg
  • 16224d_8db5856838fa113_sm.jpeg
  • 16224e_8db585683a147fe_sm.jpeg
  • 16224f_8db585683263449_sm.jpeg

Komposition, duk lagd i relief, ca 24 x 28 cm

Tillägg: Olja på duk, lagd på pannå

  • Konditionsrapport:Möjligen något mindre märke
  • Proveniens:Enligt uppgift Galerie Bel'Art Stockholm, utförd år 1950

Värdering3 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)300 SEK
*Följerätt tillkommer

Ändrade öppettider: 20/6 stänger 15.00
21/6, 3/7, 15-26/7 STÄNGT