16172 SPEGEL, sengustaviansk, tidigt 1800-tal

16172a_8db56b11af5f197_med.jpeg
  • 16172a_8db56b11af5f197_sm.jpeg
  • 16172b_8db56b11b2dd66f_sm.jpeg
  • 16172d_8db56b11ad25219_sm.jpeg
  • 16172c_8db56b11aed2809_sm.jpeg

Bronserad, krön med välvd medaljong, riklig pastellagedekor, 109 x 43 cm

  • Konditionsrapport:Fläckar, senare spegelglas, dekorelement med lagningar

Värdering4 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)400 SEK

Ändrade öppettider: 20/6 stänger 15.00
21/6, 3/7, 15-26/7 STÄNGT