16132 EMILIO VEDOVA (Italien, 1919-2006), blandteknik, signerad och daterad 50
Abstrakt komposition, bildstorlek ca 20 x 14 cm
- Konditionsrapport:Gulnat papper, ej examinerad ur ram
Värdering | 12 000 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 22.5% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Fraktavgift (från) | 200 SEK |
*Följerätt tillkommer |