16132 EMILIO VEDOVA (Italien, 1919-2006), blandteknik, signerad och daterad 50

16132a_8db55f4314c8ee3_med.jpeg
  • 16132a_8db55f4314c8ee3_sm.jpeg
  • 16132b_8db55f431d42fa6_sm.jpeg
  • 16132c_8db55f4311f6ef2_sm.jpeg
  • 16132d_8db55f43080a9a9_sm.jpeg

Abstrakt komposition, bildstorlek ca 20 x 14 cm

  • Konditionsrapport:Gulnat papper, ej examinerad ur ram

Värdering12 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)200 SEK
*Följerätt tillkommer

Ändrade öppettider: 20/6 stänger 15.00
21/6, 3/7, 15-26/7 STÄNGT