15773 NITTSJÖ, tomtar, 8 st, 1900-talets andra hälft

15773a_8db52f2b1474c20_med.jpeg
  • 15773a_8db52f2b1474c20_sm.jpeg
  • 15773b_8db52f2b1663abd_sm.jpeg
  • 15773c_8db52f2b154a642_sm.jpeg
  • 15773d_8db52f2b1444293_sm.jpeg
  • 15773e_8db52f2b15382f8_sm.jpeg

Blandade storlekar, höjd ca 7-18 cm

  • Konditionsrapport:Smärre slitage

Värdering600 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)300 SEK

Ändrade öppettider: 20/6 stänger 15.00
21/6, 3/7, 15-26/7 STÄNGT