15749 SPEGEL, gustaviansk stil, 1900-tal

15749a_8db52f3ee6c8844_med.jpeg
  • 15749a_8db52f3ee6c8844_sm.jpeg
  • 15749b_8db52f3ee1b0cbd_sm.jpeg
  • 15749c_8db52f3ee01d1ed_sm.jpeg

Förgylld och bronserad, ca 110 x 45 cm

  • Konditionsrapport:Smärre märken

Värdering600 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)400 SEK