15746 BYRÅ, rokokostil, 1900-tal

15746a_8db52ce0f2f15ca_med.jpeg
  • 15746a_8db52ce0f2f15ca_sm.jpeg
  • 15746b_8db52ce0ed1ecf3_sm.jpeg
  • 15746c_8db52ce0f224687_sm.jpeg
  • 15746d_8db52ce0ef73845_sm.jpeg

Fanerad i olika träslag, lös skiva av marmor, höjd ca 80, 100 x 53 cm

  • Konditionsrapport:Smärre repor och märken

Värdering1 200 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)900 SEK

Ändrade öppettider: 20/6 stänger 15.00
21/6, 3/7, 15-26/7 STÄNGT