15730 SOFFA, sannolikt Furninova, 2000-tal

15730a_8db52cc94362a77_med.jpeg
  • 15730a_8db52cc94362a77_sm.jpeg
  • 15730b_8db52cc942f63de_sm.jpeg
  • 15730c_8db52cc942ea2ed_sm.jpeg

Ben av stål, tresits, avtagbar klädsel i gråblå textil, lösa plymåer, längd ca 190 cm

  • Konditionsrapport:Visst slitage, klädsel något smutsad

Värdering1 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)800 SEK

© Software Copyright 2023 Skeleton. All rights reserved.