15722 JARDINIÈRE, majolika, sent 1800-/tidigt 1900-tal

15722a_8db52ca217198d8_med.jpeg
  • 15722a_8db52ca217198d8_sm.jpeg
  • 15722b_8db52ca214328a5_sm.jpeg
  • 15722c_8db52ca21191c34_sm.jpeg
  • 15722d_8db52ca209c3af9_sm.jpeg
  • 15722e_8db52ca21eab207_sm.jpeg

Genombruten form, utanpåliggande blommor, längd ca 30 cm

  • Konditionsrapport:Nagg

Värdering200 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)300 SEK