15649 CHIFFONJÉ, nyrenässans, sent 1800-tal

15649a_8db52ca8b33b1a3_med.jpeg
  • 15649a_8db52ca8b33b1a3_sm.jpeg
  • 15649b_8db52ca8b9ec3f4_sm.jpeg
  • 15649c_8db52ca8b7b806f_sm.jpeg
  • 15649d_8db52ca8bb6fb45_sm.jpeg
  • 15649e_8db52ca8bbf2d35_sm.jpeg
  • 15649f_8db52ca8b23528f_sm.jpeg

Fanerat med valnöt och valnötsrot, beslag av mässing, nedfällbar med fem lådor nedtill, höjd 149, 85 x 50 cm

  • Konditionsrapport:Nyckel finns, repor och märken

Värdering1 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)900 SEK