15649 CHIFFONJÉ, nyrenässans, sent 1800-tal
Fanerat med valnöt och valnötsrot, beslag av mässing, nedfällbar med fem lådor nedtill, höjd 149, 85 x 50 cm
- Konditionsrapport:Nyckel finns, repor och märken
Värdering | 1 000 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 22.5% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Fraktavgift (från) | 900 SEK |