15563 DAMARMBANDSUR, Glycine, guldfärgad metall, 1900-/2000-tal

15563a_8db52e328d15623_med.jpeg
  • 15563a_8db52e328d15623_sm.jpeg
  • 15563b_8db52e328c8130d_sm.jpeg
  • 15563c_8db52e328c9cefb_sm.jpeg
  • 15563d_8db52e328d4762c_sm.jpeg
  • 15563e_8db52e328ca0b61_sm.jpeg

Rektangulär urtavla, stavindex, integrerad stavlänk, viklås, urtavlan ca 18 x 16 mm, längd ca 18 cm

  • Konditionsrapport:Smärre ytslitage, funktion garanteras ej

Värdering300 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)125 SEK