14983 SCHATULL/BOKGÖMMA, 1800-tal, sannolikt Frankrike

14983d_8db47d49fc66683_med.jpeg
  • 14983d_8db47d49fc66683_sm.jpeg
  • 14983a_8db47d4a01c392d_sm.jpeg
  • 14983b_8db47d4a0277e71_sm.jpeg
  • 14983c_8db47d49fe127fe_sm.jpeg
  • 14983e_8db47d49ff8b275_sm.jpeg

I form av staplade böcker, öppningsbart innehållande 2 karaffer och 2 glas med förgylld dekor, karaffens höjd 14, tot höjd 16, 17,5 x 11 cm

  • Konditionsrapport:Åldersrelaterat slitage

Värdering1 800 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)200 SEK

Ändrade öppettider: 20/6 stänger 15.00
21/6, 3/7, 15-26/7 STÄNGT