14983 SCHATULL/BOKGÖMMA, 1800-tal, sannolikt Frankrike
I form av staplade böcker, öppningsbart innehållande 2 karaffer och 2 glas med förgylld dekor, karaffens höjd 14, tot höjd 16, 17,5 x 11 cm
- Konditionsrapport:Åldersrelaterat slitage
Värdering | 1 800 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 22.5% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Fraktavgift (från) | 200 SEK |