12544 MODELLSKEPP, 1900-talets andra hälft

12544a_8db208b85937150_med.jpeg
  • 12544a_8db208b85937150_sm.jpeg
  • 12544b_8db208b856c7d70_sm.jpeg
  • 12544c_8db208b857102c4_sm.jpeg

Bemålat trä, textildetaljer, längd ca 64 cm

  • Konditionsrapport:Smärre slitage

Värdering300 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)200 SEK