12532 NAKTERHUS, GW Lyth Stockholm, sannolikt 1900-talets första hälft

12532a_8db1f0c9c574f08_med.jpeg
  • 12532a_8db1f0c9c574f08_sm.jpeg
  • 12532b_8db1f0c9c0556e8_sm.jpeg
  • 12532c_8db1f0c9c5b2618_sm.jpeg
  • 12532d_8db1f0c9be4aaad_sm.jpeg
  • 12532e_8db1f0c9c72ea0e_sm.jpeg

Koppar, detaljer av mässing, stativ av ek, höjd ca 113 cm

  • Konditionsrapport:Åldersrelaterat slitage
  • Proveniens:Enligt uppgift från Holmen, Norrköping

Värdering4 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)700 SEK