12094 TRATTGRAMMOFON, 1900-talets början

12094a_8db1b09ce284ba6_med.jpeg
  • 12094a_8db1b09ce284ba6_sm.jpeg
  • 12094b_8db1b09ce42e189_sm.jpeg
  • 12094c_8db1b09ce2de5fd_sm.jpeg

Låda av ek, tratt av plåt, höjd ca 69, lådan 32 x 32 cm

  • Konditionsrapport:Fungerar vid inlämningstillfället, smärre åldersrelaterat slitage

Värdering1 200 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)400 SEK