12091 BRICKBORD, 1900-/2000-tal, på hjul

12091a_8db1b0973b2b93a_med.jpeg
  • 12091a_8db1b0973b2b93a_sm.jpeg
  • 12091b_8db1b0973c8b4da_sm.jpeg
  • 12091c_8db1b0973bd2a9e_sm.jpeg

Två lösa brickor, höjd 59, diameter 58 cm

  • Konditionsrapport:Smärre slitage

Värdering500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)400 SEK