10799 MÅRTEN CYRÉN OCH JONAS OSSLUND, 6 st, stolar, "Klyka", Miljö Expo, 1900-/2000-tal
Svartlackerat trä, kromade detaljer, svartlackerade metallben, svängd rygg, sitthöjd 46 cm
Konditionsrapport - Bruksslitage, färgbortfall
Värdering | 1 000 SEK |
Köparprovision (inkl. moms) | 22.5% |
Slagavgift (inkl. moms) | 80 SEK |
Fraktavgift (från) | 700 SEK |