10765 ORIENTMATTA, Bochara, signerad, ca 255 x 76 cm

10765a_8db050579ce413c_med.jpeg
  • 10765a_8db050579ce413c_sm.jpeg
  • 10765b_8db050579f41cea_sm.jpeg
  • 10765c_8db05057a10e813_sm.jpeg
  • 10765d_8db050579e2d846_sm.jpeg

Klassiskt mönster mot röd botten

Konditionsrapport - Bruksslitage, något ojämn

    Värdering500 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
    Fraktavgift (från)400 SEK

    © Software Copyright 2023 Skeleton. All rights reserved.