10299 FOTOGENLAMPOR SAMT VÄGGLAMPETT, 1900-talets början

10299a_8daf985ce70450a_med.jpeg
  • 10299a_8daf985ce70450a_sm.jpeg
  • 10299b_8daf985ce558418_sm.jpeg
  • 10299c_8daf985ce4e8464_sm.jpeg
  • 10299d_8daf985ce46946b_sm.jpeg
  • 10299e_8daf985ce558350_sm.jpeg
  • 10299f_8daf985ce59b8cf_sm.jpeg

Gjutjärn och mässing, höjd ca 47-59 cm, djup vägglampett 20 cm, lampkupor av glas

Konditionsrapport - Kupring med skador

Värdering300 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)300 SEK

© Software Copyright 2023 Skeleton. All rights reserved.