10097 SPEGELBYRÅ, 1800-talets andra hälft

10097a_8dafae345f52460_med.jpeg
  • 10097a_8dafae345f52460_sm.jpeg
  • 10097b_8dafae34627fc69_sm.jpeg
  • 10097c_8dafae3461d813f_sm.jpeg
  • 10097d_8dafae345f444ae_sm.jpeg

Fanerad med mahogny, dekor av spiralvridna kolonner, fyra lådor,

Konditionsrapport - Smärre bruksspår

Värdering1 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)800 SEK

© Software Copyright 2023 Skeleton. All rights reserved.