Börjar: 3 jun 2022 15:30Avslutas: 12 jun 2022 16:00
Juniauktion
- Technica & NauticaRensa filter
NAKTERHUS, Nunotani Keiki Seisakusho Ltd, Amagasaki Japan, 1900-tal
Slutpris3 800 SEK
Värdering6 000 SEK
TV, TCL, 32 tum
Slutpris250 SEK
Värdering300 SEK
STOPPUR, Tag Heur, Yachttimer, 1900-talets mitt
Slutpris1 100 SEK
Värdering300 SEK
SEXTANT, Japan, modell MS-933, 1900-tal
Slutpris500 SEK
Värdering400 SEK
KIKARE, Zenit, 1900-talets mitt
Slutpris200 SEK
Värdering300 SEK
VÄGGLAMPOR, ett par, nautisk stil, 1900-talets andra hälft
Slutpris250 SEK
Värdering300 SEK