493 VÅG, Lindells, Jönköping, "typ 367", Kungliga mynt-och justeringsverket, 1900-talets första hälft

3559a_8da44e659d503e0_lg.jpeg
  • 3559a_8da44e659d503e0_lg.jpeg
  • 3559b_8da44e659ccab25_lg.jpeg

Höjd ca 23, 60x39 cm

Konditionsrapport - smärre repor och märken

Värdering600 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)400 SEK

Ändrade öppettider 26-27, 30-31 dec: Stängt. 28-29 dec: Öppet 11.00 - 15.00