141 VÄGGLAMPOR/SÄNGLAMPOR, 1 par, mässing, Örsjö Belysning, 1900-talets andra hälft

3178a_8da4569c80c369c_lg.jpeg
  • 3178a_8da4569c80c369c_lg.jpeg
  • 3178b_8da4569c81f8c98_lg.jpeg
  • 3178c_8da4569c822c908_lg.jpeg
  • 3178d_8da4569c81db3fc_lg.jpeg

Vinklingsbar skärm, rektangulärt väggfäste, två ljuspunkter vardera, väggfästet ca 7 x 38 cm

Konditionsrapport - Sladd saknas, smärre ytslitage

Utropspris500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)200 SEK