296 TOBAKSBURK, tenn, Harald Linder, Uddevalla,1927

3352b_8da3ef5df40f170_lg.jpeg
  • 3352b_8da3ef5df40f170_lg.jpeg
  • 3352a_8da3ef5df4e7d75_lg.jpeg
  • 3352c_8da3ef5df75cf7f_lg.jpeg
  • 3352d_8da3ef5e09e3462_lg.jpeg

Cylinderformad, höjd ca 18 cm, 12x12 cm

Konditionsrapport - Knopp med lagning, bucklor

Värdering600 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)200 SEK

Ändrade öppettider 26-27, 30-31 dec: Stängt. 28-29 dec: Öppet 11.00 - 15.00