38 TAKLAMPA, Peter Behrens, "Luzette", AEG, 1900-talets första hälft

3608a_8da428579c0d19d_lg.jpeg
  • 3608a_8da428579c0d19d_lg.jpeg

Kupa av glas, total höjd ca 44, diameter 25 cm

Konditionsrapport - Åldersrelaterat slitage, ej funktionstestad

Utropspris1 200 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)300 SEK

Måndag – fredag 12.30 – 17.00
Visningshelg en helg per månad
lördag – söndag 11 - 15
Dag före röd dag stänger vi 15
SEMESTERSTÄNGT HELA JULI