718 SVEN-OLOF EHRÉN, 2 st, färglitografier, signerade och numrerade

3893a_8da43411f349733_lg.jpeg
  • 3893a_8da43411f349733_lg.jpeg
  • 3893b_8da43411e9bfc1b_lg.jpeg
  • 3893c_8da43411ec2ae77_lg.jpeg

Skärgårdsmotiv, daterade, ca 64 x 62 samt 52 x 48 cm

Utropspris400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)300 SEK
*Följerätt tillkommer

Sven-Olof Ehrén (1927-2004)
Sweden

I kategori Art