116 SOFFA, modell "Fredrik", Dux, 1900-talets slut

3622a_8da440d05d8dbca_lg.jpeg
  • 3622a_8da440d05d8dbca_lg.jpeg
  • 3622b_8da440d0640e220_lg.jpeg
  • 3622c_8da440d057b39b2_lg.jpeg
  • 3622d_8da440d0bc953b5_lg.jpeg
  • 3622e_8da440d0a3016ba_lg.jpeg

Helstoppad med lösa dynor, klädd i brunt läder, längd ca 200, bredd 84, sitthöjd ca 40 cm

Konditionsrapport - Smärre slitage, en kudde med mindre lagning

Utropspris3 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)1 500 SEK