124 SKRIVBORDSSTOL, Arper, "Catifa", 2000-tal

3253a_8da3f206a779dc1_lg.jpeg
  • 3253a_8da3f206a779dc1_lg.jpeg
  • 3253b_8da3f206a79429e_lg.jpeg
  • 3253c_8da3f206a948732_lg.jpeg
  • 3253d_8da3f206a83ea92_lg.jpeg

Klädsel av textil, snurrbar och justerbar, på hjul, sitthöjd 41-51 cm

Konditionsrapport - Smärre slitage

Utropspris400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)600 SEK