121 SKRIVBORD, gustaviansk stil, 2000-tal

3167a_8da37f307c5a98b_lg.jpeg
  • 3167a_8da37f307c5a98b_lg.jpeg
  • 3167b_8da37f307fc31d0_lg.jpeg
  • 3167c_8da37f3086784e1_lg.jpeg
  • 3167d_8da37f3087a71b7_lg.jpeg

Fem lådor i sarg, skiva med läderinläggning, beslag av mässing, höjd 77, 130 x 60 cm

Konditionsrapport - Ytslitage, märken

Utropspris800 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)400 SEK