150 SKÅP, barock, 1700-tal

3204a_8da3d8ccd2a8ee6_lg.jpeg
  • 3204a_8da3d8ccd2a8ee6_lg.jpeg
  • 3204b_8da3d8ccce5ad5a_lg.jpeg
  • 3204c_8da3d8cc9bbac42_lg.jpeg
  • 3204d_8da3d8cd573c903_lg.jpeg
  • 3204e_8da3d8cdc752b7e_lg.jpeg

Betsat,

Konditionsrapport - Senare delning av stommen, bruksslitage

Utropspris3 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)800 SEK