32 SKÅP, 1950-/60-tal, fanerat med teak

3162a_8da37f3fc6532cd_lg.jpeg
  • 3162a_8da37f3fc6532cd_lg.jpeg
  • 3162b_8da37f3fc35ccf1_lg.jpeg
  • 3162c_8da37f3fb589747_lg.jpeg

fyra lådor, två skjutdörrar, höjd 131, 150 x 43 cm

Konditionsrapport - Repor och märken

Utropspris1 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)500 SEK

Måndag – fredag 12.30 – 17.00
Visningshelg en helg per månad
lördag – söndag 11 - 15
Dag före röd dag stänger vi 15
SEMESTERSTÄNGT HELA JULI