11 SKÄNK, 1800-tal, grönmålad

3066a_8da3d8c1cbd67a6_lg.jpeg
  • 3066a_8da3d8c1cbd67a6_lg.jpeg
  • 3066b_8da3d8c1d485daa_lg.jpeg
  • 3066c_8da3d8c1d5436ad_lg.jpeg

Sarglåda, skåpdörrar med bakomlliggande hyllplan, beslag av vitmetall, höjd 111, bredd 104, djup 46 cm

Konditionsrapport - Nyckel finns, ornament med skador, visst ytslitage

Utropspris1 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)800 SEK

Måndag – fredag 12.30 – 17.00
Visningshelg en helg per månad
lördag – söndag 11 - 15
Dag före röd dag stänger vi 15
SEMESTERSTÄNGT HELA JULI