723 SEXTANT, Japan, modell MS-933, 1900-tal

3955a_8da456309a7ec68_lg.jpeg
  • 3955a_8da456309a7ec68_lg.jpeg
  • 3955b_8da456309eb9efe_lg.jpeg
  • 3955c_8da456309db21f0_lg.jpeg

Mahognyschatull, schatullets yttermått höjd 12, 26 x 26 cm

Konditionsrapport - Obetydligt slitage

Utropspris400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)300 SEK