367 SAMEKNIV, 1900-tal, signerad P

3425a_lg.jpeg
  • 3425a_lg.jpeg
  • 3425b_lg.jpeg
  • 3425c_lg.jpeg
  • 3425d_lg.jpeg

Renhorn, ristad dekor, läderklädd, längd ca 30 cm

Konditionsrapport - Smärre slitage

Värdering2 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)125 SEK

Ändrade öppettider 26-27, 30-31 dec: Stängt. 28-29 dec: Öppet 11.00 - 15.00