114 SÄNGRAM, Grange, 2000-tal

3160a_8da454b85596914_lg.jpeg
  • 3160a_8da454b85596914_lg.jpeg
  • 3160b_8da454b857f7ac9_lg.jpeg

Mahogny, för dubbelsäng, bredd 190 cm

Konditionsrapport - Repor, märken

Utropspris1 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)800 SEK