22 NAKTERHUS, Nunotani Keiki Seisakusho Ltd, Amagasaki Japan, 1900-tal

3901a_8da439e073ecca9_lg.jpeg
  • 3901a_8da439e073ecca9_lg.jpeg
  • 3901b_8da439e0d41f18c_lg.jpeg
  • 3901c_8da439e0f66706e_lg.jpeg
  • 3901d_8da439e103fe258_lg.jpeg
  • 3901e_8da439e1057f9e9_lg.jpeg

Mässing, senare sockel av trä, höjd 144 cm

Konditionsrapport - Åldersrelaterat slitage

Utropspris6 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)800 SEK

Måndag – fredag 12.30 – 17.00
Visningshelg en helg per månad
lördag – söndag 11 - 15
Dag före röd dag stänger vi 15
SEMESTERSTÄNGT HELA JULI