348 MORTEL MED STÖT, Kolmårdsmarmor, 1900-talets första hälft

3404a_lg.jpeg
  • 3404a_lg.jpeg
  • 3404b_lg.jpeg
  • 3404c_lg.jpeg

Raka hänklar, höjd 13 cm

Konditionsrapport - Bruksslitage

Värdering300 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)200 SEK

Ändrade öppettider 26-27, 30-31 dec: Stängt. 28-29 dec: Öppet 11.00 - 15.00