941 MODELLTÅG, större modell, sannolikt tidigt 1900-tal, "Thor"

4022a_lg.jpeg
  • 4022a_lg.jpeg
  • 4022b_lg.jpeg
  • 4022c_lg.jpeg
  • 4022d_lg.jpeg
  • 4022e_lg.jpeg
  • 4022f_lg.jpeg

Lok av målad plåt, mässing och järn, med kolvagn och tve lastvagnar, lokets längd ca 60 cm, kolvagn längd ca 39, lastvagnarnas längd ca 40 cm. Tågets totala längd ca 180 cm

Konditionsrapport - Smärre ytslitage

Utropspris7 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)400 SEK