1 MÅRTEN ANDERSSON, färglitografi, signerad och numrerad 92/385

3917a_8da456b05a0b8e1_lg.jpeg
  • 3917a_8da456b05a0b8e1_lg.jpeg
  • 3917b_8da4340a5cfe8f0_lg.jpeg

Sommarblommor mot husvägg, ca 71 x 59 cm

Konditionsrapport - ej examinerad ur ram, följerätt tillämpas

Utropspris2 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)80 SEK
Fraktavgift (från)400 SEK
*Följerätt gäller för denna artikel

Mårten Andersson (1934-2017)
Sweden

I kategori Art

Måndag – fredag 12.30 – 17.00
Visningshelg en helg per månad
lördag – söndag 11 - 15
Dag före röd dag stänger vi 15
SEMESTERSTÄNGT HELA JULI